musteri_memnuniyeti2
Birinci Öğretim İrtibat Numaraları

0539 961 42 69
0543 810 14 91
0545 848 39 64

İkinci Öğretim İrtibat Numaraları

0539 691 42 69

HAKKIMIZDA

Egemen Turizm, öğrenci taşımacılığı,personel taşımacılığı, VIP servis hizmeti, kongre taşımacılığı, turizm taşımacılığının hizmetleri ile geniş bir faaliyet alanına sahiptir. İstanbul´da yaşayan öğrencilerin Kocaeli Üniversitesi ve Sakarya Üniversitelerinde eğitim görebilmeleri için servis hizmetleri vardır.

İş disiplinindeki değişmeyen kalitemiz, doğal sağlamlıktaki ilerleyiş çizgimizi zamanla, örnek alınan bir zirve gerçeğine dönüşmüştür. Müşterilerinin gelecekte talep edecekleri hizmeti önceden algılayarak çözüm sunan Egemen Turizm, hep bir boyut yukarıdaki kalite standartlarıyla ilerlemektedir.

Hizmet sürecimizdeki her aşamayı bütün detayları inceleyerek getirdiğimiz yenilikler, hiç bitmeyen bir kalite ilerleyişini doğurmaktadır. Yıllık planlarla sağlanan ve her dönem ölçülen Egemen Turizm’e özgü ilerleyiş, diğer turizm şirketlerince örnek alınan, yeni zirve hedeflerini doğrulamaktadır.

Hep yeni hizmeti, mükemmel zamanlaması ve öncülük vasfını doğuran, ayrıntılara özen gösterme mantığıyla Egemen Turizm günümüz turizm sektörün en sağlam yapılanmalarından birini doğurmuştur. Gelecekte daha üstün yenilikler sunacak olan bu yapılanma, kendine özgü yıkılmaz bir misyon ve vizyon temeline dayanmaktadır.